İletişim

İyilik Sağlık Vakfı’nın destekleri, bursları ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Aşağıdaki iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0212 283 3347

Telefon: 0532 062 0894

E-mail: iletisim@isv.org.tr

Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Yenibosna İstanbul Vizyon Park Plaza A1 Blok  No: 3 D: 35 Bahçelievler/ İSTANBUL

BİZE ULAŞIN

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Vakfımıza sıkça sorulan sorular aşağıda belirtilmiştir. Cevabını bulamadığınız ya da bilgi almak istediğiniz konuda vakfımızla iletişime geçebilirsiniz.

  blank blank Vakfınız yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına mı hizmet vermektedir?

  Hayır, vakfımız dil, din, ırk ayrımı yapmadan herkese hizmet vermektedir.

  blank blank Yalnızca sağlık alanında mı başvuru yapabilirim?

  Vakfımız yalnızca sağlık alanında destek vermektedir ancak eğitim bursu başvurularımız hasta-engelli öğrenciler başta olmak üzere tüm öğrencilere açıktır.

  blank blank Başvurumu yalnızca dijital ortamda mı yapabilirim?

  Başvuruların prensip olarak web sitemiz üzerinden yapılması beklenir. Bununla birlikte vakıf merkezimize gelip ilgili evraklarla birlikte başvuru formu doldurularak da burs müracaatı yapmak mümkündür.

  blank blank Başvurum ne zaman sonuçlanır?

  Başvurular Vakıf Yönetim Kurulu tarafından incelenmektedir. Başvuruları değerlendirmek üzere Yönetim Kurulumuz ayda bir defa toplanmaktadır. İlgili Yönetim Kurulu toplantısını takiben 5 gün içerisinde başvuru sahiplerine dönüş sağlanır.

  blank blank Vakfınızın bursları karşılıklı mıdır?

  Hayır, burslarımız ve desteklerimiz karşılıksızdır.