Vakfımız gönül dostlarıyla buluşarak muhabbet köprüleri kurmaya devam ediyor. Dostlarımızla vakıf merkezimizde ve makamlarında buluşarak, insana ve insanlığa hizmetin hasbihalinde bulunduk.

blank

9 Aralık 2022 Cuma. Bugün Vakfımızda Evlad-ı Fatihân’ı ağırladık. Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Anayasa Mahkemesi Önceki Başkanı, Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Salih Murat, Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi İ. Cemil Yıldız ve Uluslararası Balkan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Esma Bendez vakfımızı ziyaret ettiler. Sohbetimizin öznesinde Vakfımız hizmetleri ve Üsküp Eğitim ve Kültür Vakfı ile Uluslararası Balkan Üniversitesi vardı. Salih Bey’e Sanatın ve Sanatkârın İzinde kitabımızı takdim ettik.

blank

12 Aralık Pazartesi-Cizre Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, değerli iş adamı Ömer Faruk Yıldırım Bey vakfımızı ziyaret ettiler. Sohbetimizin öznesinde iyilik sağlık hizmetlerimiz ve Cizre vardı.

blank

14 Aralık Çarşamba. Vakıf YK Başkanımız İbrahim Ethem Gören İTO YK Başkanı Şekip Avdagiç’e tebrik ziyaretinde bulundu. Vakfımızın hizmetlerinin müzakere edildiği sohbet sonrasında Vakıf YK Başkanımız İbrahim Ethem Gören İTO Başkanı Şekip Avdagiç’e Sanatın ve Sanatkârın İzinde isimli kitabını takdim etti.

blank

14 Aralık Çarşamba-Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Ethem Gören İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Erhan Erken beye tebrik ziyaretinde bulundu. Nazik misafirperverliği için teşekkür ediyoruz.

blank

16 Aralık Cuma günü Kars Seyyid Ebu’l-Hasan Harakani Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yavuz Selim Uzgur hocaefendi vakfımızı ziyaret ettiler. Muhterem hocamızın hayır dualarını aldık.

blank

17 Aralık Cumartesi günü Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’nda Daire Başkanı Mehmed Akif Köseoğlu arkadaşımız vakfımızı ziyaret ettiler. Hasbıhalimizin öznesinde vakfımız hizmetleriyle birlikte Rumelihisarı Şehitlik Dergâhı ve İstanbul’u Sevenler Cemiyeti vardı.

blank

29 Aralık 2022 Perşembe günü Hamilik Okulu Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Barbaros Ceylan Bey ve Mütevelli Heyeti Üyesi Lütfi Ertekin Bey teşrifleriyle vakfımızı şenlendirdiler. Sohbetimizin öznesinde iyilik sağlık hizmetlerimiz ile insan olma ve insan kalma davası vardı.

blank

5 Ocak 2023 Perşembe günü Vakfımızın I No’lu gönüllüsü, ‘vakıf insan’ , Boğaziçi Yöneticiler Vakfı YK Üyesi Sadık Yener Bey vakfımızı teşrif ettiler. Sohbetimiz iyilik sağlık hizmetlerimiz ile insan olma ve insan kalma mevzularına odaklandı.

blank

6 Ocak 2023 Cuma günü vakfımızda kıymetli bir misafirimizi ağırladık. Boğaziçi Yöneticiler Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi, Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hicran Hamza Çelikyay vakfımızı ziyaret ettiler. Hicran Hanım’la vakfımız hizmetleri ve uzmanlık alanı şehir mimarisi üzerine sohbet ettik. Değerli hocamıza nazik teşrifleri için teşekkür ediyoruz.

 

blank

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı’nın Denetim Kurulu Üyesi, değerli finans yöneticisi Tarık Özer Bey 21 Aralık 2022 Çarşamba günü vakfımıza tebrik ziyaretinde bulunmuştur. Sohbette vakfımızın hizmetleri üzerinde duruldu.

 

blank

Sanat Danışmanı, Ressam Murat Kılıç Bey 11 Ocak 2023 Çarşamba günü vakfımızı ziyaret ettiler. Vakfımız hizmetleri ile Geleneksel Sanatlarımızın bugünü ve yarını üzerine sohbet ettik.

 

blank

17 Ocak 2023 Salı günü emekli deniz subayı, denizci, kaptan, öğretim üyesi, yazar Dr. Vehbi Kara vakfımızı ziyaret ettiler. Vakıf hizmetleri, deniz ticareti ve Çinlilerin efsane Müslüman amirali Zheng He üzerine hasbihal ettik.